3 patarimai, kaip išvengti prakaitavimo ir blogo kvapo

3 patarimai, kaip išvengti prakaitavimo ir blogo kvapo
  1. Kruopščiai nusiprauskite duše kiekvieną dieną. Nors prakaito kvapas neutralus, dažnai jį siejame su nemaloniais pojūčiais. Taip nutinka dėl to, kad ant odos natūraliai atsirandančios bakterijos skaido prakaite esančias medžiagas, o šis procesas ir skleidžia nemalonų kvapą. Taigi, svarbiausia nuplauti bakterijas.
  2. Naudokite antiperspirantą. Jei įprasto dezodoranto nepakanka, išbandykite antiperspirantą. Antiperspirantai apsaugo nuo prakaitavimo (nemalonaus kvapo, drėgmės ir prakaito dėmių) mažindami prakaito gamybą prakaito liaukose. Priklausomai nuo antiperspiranto efektyvumo, jo poveikis trunka nuo kelių valandų iki kelių dienų. Jei pasirinksite antiperspirantą, kuriame nėra kvapų, su juo galėsite naudoti įprastus kvepalus ir dezodorantą. Antiperspirantą tepkite vakare ant švarios, sausos, nepažeistos odos. 
  3. Tinkami drabužiai. Jei gausiai prakaituojate, rinkitės drabužius iš prakaitą geriau sugeriančių natūralių audinių, pavyzdžiui, medvilnės. Venkite ir ryškių spalvų marškinių, palaidinių, nes dėmės pažastyse bus labiau pastebimos.